Etiketler: Ambalaj Ürünleri, Köşebent

40 x 40 x 4 Köşebent

8,93TL
  • Ürün Kodu: 00043
  • Stok Durumu: 50000

40 x 40 x 4 Köşebent  (Uzunluk 2 metre) EBAT Boy: 4 cm 9,84 inch En : 4 cm 7,87 inchYükseklik : 200 cm 5,91 inchKalite : Yüksek Kalite Tür : İçerik : Taşıma ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarlar üretici ve distribütör firmalar için her zaman bir risk oluşturmaktadır. Bu nedenle ambalaj ve paketleme konusunda çeşitli ürünler geliştirilmiştir, karton köşe koruyucu (karton köşebent) sistemleri geliştirilen bu ürün grupları içerisinde yerini almıştır. Köşebent karton, paletleri dengede tutar, nakliye ve depolamada koruma sağlar, ürünün ambalajlamada minimum alanda istiflenmesini sağlar. Hafif malzeme, yüksek dayanımlı, istenilen ölçüde ve fire vermeden çeşitli şekillerde kullanıma uygundur. Beyaz eşya, gıda, mobilya, otomotiv, seramik, kağıt, metal sanayi ve yaş sebze – meyve üreticilerine ürün ve ambalajın korunması olanağını sağlamıştır...

Satın alabilmek için asgari adet: 25

100 TL Üzeri

Ücretsiz Kargo

Hızlı 

Teslimat

Ücretsiz İade

Garantisi

40 x 40 x 4 Köşebent  (Uzunluk 2 metre)
EBAT
Boy: 4 cm 9,84 inch
En : 4 cm 7,87 inch
Yükseklik : 200 cm 5,91 inch
Kalite : Yüksek Kalite
Tür :
İçerik :

Taşıma ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarlar üretici ve distribütör firmalar için her zaman bir risk oluşturmaktadır. Bu nedenle ambalaj ve paketleme konusunda çeşitli ürünler geliştirilmiştir, karton köşe koruyucu (karton köşebent) sistemleri geliştirilen bu ürün grupları içerisinde yerini almıştır. Köşebent karton, paletleri dengede tutar, nakliye ve depolamada koruma sağlar, ürünün ambalajlamada minimum alanda istiflenmesini sağlar.

Hafif malzeme, yüksek dayanımlı, istenilen ölçüde ve fire vermeden çeşitli şekillerde kullanıma uygundur.

Beyaz eşya, gıda, mobilya, otomotiv, seramik, kağıt, metal sanayi ve yaş sebze – meyve üreticilerine ürün ve ambalajın korunması olanağını sağlamıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.